Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Családtagom hirtelen teljesen...

Ági807 kérdése:

Családtagom hirtelen teljesen visszaesett, hasvízkór és hányás, fulladás, stb. Áttétes méhtest rák, +szarkóma, stb. mi várható és mennyi ideig kb? Otthon ápolásnál hogyan segíthetünk?

Figyelt kérdés

Méheltávolítás két éve összes nyirokcsomóval.

Fél éve nagy visszaesés volt: negyedik stádium.

Csoda történt, lassanként javult, eddig.



2018. jan. 28. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia,hogy van a rokonod?Nekem is méhtestrákom volt.
2018. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedves A válaszoló! Köszönöm leveledet! Ezek szerint te teljesen meggyógyultál? Írnál valamit a te esetedről? Nagyon együttérzek veled, jó lenne ha gratulálhatnék neked! Bocsánat, hogy magamról is írok, de nagyon jól esik érdeklődésed, mert nagyon beteg, s nyomorék vagyok magam is, nincs ezt az anyósi rettegő kínt sem megbeszélni, amit szegény fiam, mint egyetlen ápolója imádott feleségének maga is súlyos betegen átél 12 éves unokám mellett. Nagyon messze laknak. Menyem két hónapig éjjel-nappal hányva,Phentanyl tapasszal, cerukál és legerősebb hányáscsillapítóval infúzióban, hasából már napi három liter folyadékot lecsapolva infúziós táplálással vegetált, majd 35 kilót lefogyva visszautasított mindent, egy hétig nem ivott, 3 hétig nem evett, félrebeszélt, fiam szerint már nem sok volt hátra... Egy hete eszik, nem hány, iszik, kijelentette hogy ő jobban van, meg fog gyógyulni, és elkezdett pakolászni meg takarítgatni, de hogy hogyan, nem tudom, mert olyan gyenge,a wc-ről sem tud felállni.Dokihoz nem megy, most a begyulladt fogát gyökérkezelteti... szerintem, s s már 63 évet betegen megélve sok mindent láttam és tudok - hamarosan vége... Hálás vagyok hogy meghallgattál! Ági
2018. ápr. 26. 15:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Sajnálom hogy nem javul a menyed,ha jól értelmezem?Mennyi idős?Én 40 évesen voltam mütve,nekem szerencsém volt,mert az elején kiderült,egy nagymütéttel,megúsztam.Legalábbis azt mondják.Remélem igy van.Kivettek mindent ,méhet,petefészkeket,nyirokcsomókat.Kapott kezeléseket?
2018. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Milyen szarkómája volt?
2018. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Menyem 43 éves, 3 éve volt a nagy műtét, minden+az összes nyirokcsomó, melyek közül mind rákos volt, két szarkómás,

és az áttétek már elkezdődtek. 2 évig nem panaszkodott, de nem vállalta a kezeléseket. Pillanatok alatt robbant le...

Köszönöm szépen leveledet! Örülök hogy jól vagy, és nagyon

szurkolok neked! 💥

2018. máj. 2. 21:10
 6/13 A kérdező kommentje:

Engem is 40 évesen műtöttek, és 63 vagyok, bízzál, higgy

és remélj!

2018. máj. 2. 21:13
 7/13 A kérdező kommentje:
U.I. bocsi, 3 carcinómás nyirokcsomó is volt, s kismedencei tumor volt az első áttét + tüdő, stb...
2018. máj. 2. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Jaj istenem...Akkor velem egyidős..Nekem 24 nycsomót vettek ki,hál istennek nem volt benne rossz sejt.Csak a méhen belül.Sajnálom hogy igy alakult.Lehet ha vállalja a kezeléseket,máshogy alakul.Remélem minnél tovább köztetek marad.
2018. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen együttérző leveleidet! Biztosan véglegesen

meggyógyultál, megszenvedtél érte borzasztóan!!! Szorítok

Neked nagyon!!Jelentkezem, ha bármi történik... ha megérem

2018. máj. 4. 14:19
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta?
2020. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!