Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi bajom lehet?

Szerintetek mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt éjjel erős gyomorégésem volt, alig tudtam elaludni tőle, tegnap már jobban voltam, de estefelé mikor felálltam szúró fájdalmat éreztem a gyomrom környékén, ami ha hátrahajoltam kicsit, újra előjött, olyan volt mint egy izületi fájdalom, ami mozgás hatására fáj, de egy perc múlva már abba is maradt. Ma megint éreztem, de még rövidebb ideig, ráadásul újabb mozdulat esetén nem folytatódott.

Általánosságban mintha nem lenne túl jó a közérzetem, kicsit mintha folyton égne a gyomrom, vagy éhes lennék, nehéz eldönteni.


Járt már valaki hasonlóképpen, van ötlet mi lehet ez?



2018. jan. 30. 12:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
miket szoktál étkezni?
2018. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Reflux lehet. Menj el gasztroenterológushoz.
2018. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első: Változó, nem nagyon van időm a rendszeres egészséges táplálkozásra, de 2 napja igyekszem háttérbe szorítani a savasító ételeket, ha erre gondolsz :)
2018. jan. 30. 13:22
 4/13 anonim válasza:
sok fehérlisztes ételeket étkezel mostanában?
2018. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet reflux, de menj el a háziorvoshoz, ő majd ad beutalót vizsgálatokra.
2018. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es: Őszintén szólva nem vagyok tisztában azzal, hogy ez mit takar, de nem hiszem hogy több ilyesmit ennék mostanában, mint máskor.
2018. jan. 30. 14:33
 7/13 anonim válasza:
sok fehér kenyér,péksütemények
2018. jan. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát végülis általában ha kenyér, akkor fehéret veszünk, illetve péksüteményeket is fogyasztok bőven.

Ezek tényleg ekkora gondot okozhatnak?

2018. jan. 31. 12:41
 9/13 anonim válasza:
Igen, sajnos igen
2018. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De hát az emberek 80%-a rendszeresen fogyaszt hasonlókat, a kenyér mégsem lesz első számú közellenség :D

Elképzelni nem tudom, hogy lehetséges ez az egész.


Bár úgy tűnik javult a helyzet, de képtelenségnek látom felhagyni minden ilyesmi fogyasztását, főleg a mai világban, ahol sokszor tényleg csak 1-2 péksüteményre van idő a pékségből.

2018. jan. 31. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!