Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Béres csepp, vagy egyszerű...

Béres csepp, vagy egyszerű C-vitamin?

Figyelt kérdés
Szeretném szedni valamelyiket az immunrendszerem erősítése ként, de nem tudom eldönteni melyiket... Szerintetek melyik a jobb/hatásosabb/érdemesebb?

2018. jan. 30. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Béres csepp mellé kell a C-vitamin. Tehát önmagában a Béres csepp nem elég.
2018. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Elvileg a kettőt együtt kell, de én szedtem csak a bérescseppet es sosem voltam beteg.
2018. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kell együtt szedni, mert a Béres cseppben lévő vas pl C-vitamin segítségével tud felszívódni. Én 500 mg-os C-vitamint szedek és mellé a Béres cseppeket.
2018. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
33%
2000mg C-vitamin,mellé 4000Ne-es D-vitamin. Lehet venni az aldiban. Asszem ez van benne,és ez már elég. 500 mg C vitamin nem sokat ér. A Béres cseppre meg azért mondják hogy jó mert van neve. Én mikor szedtem ugyanúgy beteg lettem,meg amúgy is kb. semmi nincs benne. Persze ez gondolom egyén függő. Nem akarok okoskodni de na. :D
2018. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!