Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi D-vitamint vegyek be?...

Mennyi D-vitamint vegyek be? (D-vitamin csepp)

Figyelt kérdés

Vettem Eurovit D vitamin cseppet a Dm-be, de az adagolás csak csecsemőknek, kisgyerekeknek van írva. pl 0-3 éves korig 1 csepp, én 20 éves vagyok tehát felnőtt, 5 cseppet veszek be minden nap, az úgy elég kb.? Vagy hogyan kell adagolni?

Pattanások ellen vettem, mivel nyáron sosincs pattanásom vagy csak minimális és gondoltam talán D vitamin hiány, amióta szedem alig jött ki pár, bár lehet hogy csak véletlen mert nem szedem túl sok ideje.

Köszönöm a segítséget.


2016. okt. 27. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha D vitamint akarsz szedni, írass fel a háziorvosoddal Elmondhatod neki is, hogy miért szednéd. Egyrészt tuti, hogy olcsóbb, mint a DM es kotyvalék, másrészt gyógyszertári minőségűt kapsz, orvosi javaslattal
2016. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cseppeket gyerkeknek szánják ezért nincs rajta,hogy felnőtt hogyan szedje. Az 5 cseppel biztos nem csinálsz bajt. De máskor inkább tablettát vegyél és abból legalább 2-3000 egységnyit szedjél naponta. Egyébként nem csak a pattanásaidra jó,hanem erős immunerősítő is és mindenkinek ajánlott a szedése.
2016. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!