Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Használta már valaki a Psorila...

ATTILLA123 kérdése:

Használta már valaki a Psorilax-ot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a kérdésem,hogy használta -e már valaki ezt a krémet amit pikkelysömörre ajánlanak.


Utánaolvastam de még nem vagyok benne biztos ,hogy meg merjem-e venni.

Nagyon csúnya a bőröm és a bőrgyógyászaton amit írnak kenőcsöt tele van szteroiddal.


2018. jan. 30. 21:27
 1/1 Ani1003 válasza:
100%
Semmiképpen nem ajánlom senkinek.Sajnos én is bedőltem nekik,mert gyógyúlni akartam.Megvásároltam egy kúrájukat (5tubust)45000ft-ért és sajnos még az 5 tubus után sem tapasztaltam semmi változást.Ugyan olyan pikelysömörös a fejbőrön.Elérhetőségük se volt és végnevük sem.Hiába próbáltam utánanézni nem találtam sehol.Nevet kellett megadni és telefonszámot.Aztán visszahívták.Így lehetett megrendelni is.Felháborítóan undorító,hogy a beteg emberekből próbálnak hasznot húzni.
2020. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!