Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinaljak a szemolccsel...

Mit csinaljak a szemolccsel intim teruleten?

Figyelt kérdés
Van ket kisebb szemolcsom a belso combom es a fenekem talalkozasanal, viszont nem kozvetlenul a nemiszervemnel. Nem "virusos", ugy ertem nem uszoda vagy valamilyen felsertett bor miatt jott letre, igazabol mar babakorom ota ott van, csak eddig sose erdekelt, most meg hirtelen ram jott, hogy el akarom tuntetni. Van itthon egy szemolcsre valo oldat (Duofilm), viszont rairtak, hogy "ne alkalmazzak vegbelnyilas es nemiszerv kozeleben" es elbizonytalanodtam, nem szeretnek bajt ebbol. Szerintetek hsznalhatom? Igazabol kb 5 centire van az intim reszeimtol, szoval szerintem az ehhez kepest eleg nagy tavolsag. Szerintetek?

2018. jan. 31. 21:29
 1/1 today.tomorrow. válasza:
Lehet, hogy HPV szemölcs, mindenképp keress fel nő/bőrgyógyászt.
2018. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!