Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sztrókról tapasztalatok?

Sztrókról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Édesanyám 2. sztrókját kaptam a múlt héten,szerdán (5cm jobb agyféltek) A mozgásban nem korlátozta,viszont a beszédkészsége jelentősen romlott. Nem tudja magát kifejezni,és más,oda nem illő szavakkal helyettesíti az adott szót,amit kellene. Szakorvosi vélemény alapján ez fog még javulni,de gondoltam megkérdezek több embert akinek van tapasztalata,vagy esetlegesen - és sajnálatosan vagy ő vagy családtagja szenvedett el ilyet.
2018. febr. 2. 11:05
 1/2 A kérdező kommentje:
kaptam=kapta*
2018. febr. 2. 11:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Változhat még, attól hogy most nem tudja magát kifejezni, rehabilitációval, logopédiával. De ez mindenkinél más, attól még hogy más felépült teljesen, nem biztos hogy anyukád is ugyanúgy fel fog épülni, és ugyanez fordítva is igaz. Bizakodni kell. :)
2018. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!