Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szörnyen fáj a fejem, megijedt...

Szörnyen fáj a fejem, megijedtem.15 éves vagyok, mit tegyek? Kérlek segtsetek!

Figyelt kérdés

Nemrég ebédeltem, aztán egy kicsit olvasgattam pont itt gyakorin. Ez olyan 20-30 perce volt.

Elkezdett egy kicsit fájni a fejem, majd egyre jobban. Arra lettem figyelmes, hogy nem nagyon tudom elolvasni a szövegeket.

Majd elkezdett szörnyen fájni, egyszer volt még ilyen, akkor előző este a földön feküdtem mert csillagokat néztem, tehát, tudom, hogy mi volt a baj.

Akkor rettentően, kibírhatatlanul fájt.

Most nem annyira nagyon, de most is rettentően.

A homlokom, illetve a fejem teteje. (Most is sokadjára sikerül leírni a dolgokat)

Hányingerem is van.


Megijedtem, mit csináljak? Segítsetek kérlek!



2018. febr. 3. 14:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nagyon gyorsan történt az egész, pár perc leforgása alatt és még mindig fáj nagyon!
2018. febr. 3. 14:48
 2/13 anonim ***** válasza:
fejfájás csillapító, vizes borogatás a homlokra, szemre beengedve, tarkóra is, tök sötétben, csendben mozdulatlanul egy alvás segít. ( régen, amíg migrénes voltam ez mindig bevált.
2018. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nekem nem szokott fájni a fejem, ha néha fáj, akkor kibírhatatlanul és az is a semmiből jön elő. Nem tudom, hogy mások hogy vannak ezzel, de szoktam hasonlókat hallani. Olyan nekem is volt, hogy fájt a fejem, fekete foltokat láttam és nem tudtam elolvasni a szöveget a suliban. A tanár meg azt hitte, hülye vagyok, hiába mondtam, hogy nem látok! :)

Szóval szerintem ez általános dolog, de kérdezz utána.

2018. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez migren, nekem is volt mar jo parszor pelda ilyenre, de szerencsere evek ota nem. Igazabol ha nagyon nyugtalanit , fordulj orvoshoz.
2018. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

"Arra lettem figyelmes, hogy nem nagyon tudom elolvasni a szövegeket. "


Menj orvoshoz.

2018. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én arra tippelnék, hogy nincs komoly bajod, sajnos úgy látszik, ilyen fejfájós vagy, és ki kell tapasztalnod, mitől múlik el. De az egészséggel kapcsolatban nem a legjobb ötlet tippekre hagyatkozni, lehet, hogy fel kéne hívnod az orvosi ügyeletet. Ez pl. a zuglói 24 órás ügyelet telefonszáma:

06 1 220 6693


Nem kell még azért az orvost kihívni, csak mondd el a tüneteidet és kérdezd meg, hogy szerintük menj-e be az ügyeletre vagy nem kell. Ha ki tudod keresni a helyi orvosi ügyelet telefonszámát, az még jobb, de telefonon tanácsot adni ugyanolyan jól tudnak Zuglóból, mint a helyi ügyeletes orvos tudna.

2018. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg összefüggésben van az elfogyasztott kajával. Mit ettél? Máskor is ettél már ugyanilyet?
2018. febr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is migrén, az időjárás is kiválthatta. De azért ha annyira kibírhatatlan, én elmennék kivizsgáltatni. Fájdalomcsillapítóra múlik?
2018. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára szemészeten? Nekem akkor fájt kibírhatatlanul a fejem, amikor romlott a szemem. Egy nagyon éles, kibírhatatlan, őrjítő, véget nem érő fájdalom. Sztk szemészeten általában sokára adnak időpontot. Sok optikai szalon (Ofotért, Vision expressz) végez helyben vizsgálatot. Ha utána náluk vásárolsz szemüveget, akkor a vizsgálatért nem kell külön fizetni. (Amúgy asszem 5-6 ezer forint.)
2018. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Orvoshoz még nem akarok fordulni, bevettem egy diclofenac tablettát, csak az volt itthon, hánytam is.

Most mintha kicsit jobb lenne, de nem sokkal.

Lefeküdni azért nem tudok, mert akkor még jobban fájna a fejem.

Alapból nem szokott fájni, akkor sem ennyire.

Szemészeten nagyon régen voltam, nem hordok szemüveget, de amúgy is el akartam már menni.

2018. febr. 3. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!