Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem kapok levegőt...

Miért nem kapok levegőt normálisan?

Figyelt kérdés

Tegnap délután ebédeltem és hirtelen éles szúró fájdalom hasított a mellkasom bal oldalába amikor mélyebb levegőt akartam venni. Amikor mélyebb levegőt akartam venni akkor a fájdalom meggátolt ebben és kisugárzott a kulcscsontomba meg a nyakamba is. Aztán este 9kor hirtelen elmúlt mintha elfújták volna. Viszont ma reggel kicsit újra kezdődött de 5-6 légvétel után abbamaradt. Ma körülbelül 5x akarta újra kezdeni de legfeljebb 10 légvétel után abbamaradt a fájdalom. Most fekszem az ágyban és most rendben van nem fáj. Holnap megyek orvoshoz de addig mindenképp szeretnék tanácsokat kérni hogy mi lehet ez és ha elő jön akkor mit tegyek hogy mielőbb elmuljon. Próbáltam mar magamat köhögtetni, utogettem a mellkasom, gyertyapozba alltam otthon de egyik se segitett amikor elől volt a baj. Gyerekkoromban egyébként volt ilyen de azonnal elmúlt mindig.

21/L



2018. febr. 4. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom sajnos, de remelem jobban leszel, majd írd le mi volt az orvosnál ;)
2018. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!