Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halmozott extrasystole-k...

Halmozott extrasystole-k esetén előfordul veletek fulladás érzés, mintha nem bírnátok normálisan levegőt venni?

Figyelt kérdés
Voltak eddig is extráim, a szívem papíron egészséges (ekg, terheléses EKG, szív UH,holter). Eddig a legrosszabb az volt mikor egy nap 25-30 jött, azt hittem ennél rosszabb már nem lehet. Utolsó két este + reggel halmozottan, percenként 4-5 jelentkezett folyamatosan. Ez nem pánik, azzal is volt gondom, ebből indult ki az egész ritmuszavar, de abból már kilábaltam, már csak a ritmuszavar maradt meg (ez nem jelenti azt hogy nem okoz borzasztó rossz élményt). Persze holteren nem bírtunk egy ilyen napot elcsípni... Szóval most 2 napja brutális ami történik velem. Esetleg másnak hasonló tapasztalat? Akinek van ez halmozottan, érez fulladás érzést? Nekem esténként szinte elviselhetetlen.
2013. máj. 1. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy jó 3 hetem két évvel ezelőtt ősszel. Nekem állandóan sóhajtoznom kellett és köhécselni. Néha a szívdobbanást a nyakamban éreztem. Amint pihentem, lefeküdtem egy kicsit máris jöttek. Rossz érzés volt nagyon. Napközben szinte észre sem vettem csak amikor nyugalom lehetett volna. Nálam stressz váltotta ki, egy jó kis vita után kezdődött , annak is a vége után amikor már lezárult kb negyed órával és jó 3 hétig tartott.
2013. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! Nálam sajnos állandó a dolog,szintén stressz váltotta ki, és úgy ahogy te is leírtad, ha lehetne egy kis nyugalom! Amikor mozgok, teszek-veszek, nem igazán észlelem! Terhelés közben pedig abszolút nincs...

Nem volt számodra kicsit ijesztő élmény?

2013. máj. 1. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

De. Én is bementem a kardiológiára EKG-t csináltatni, akkor nem volt egy sem persze.

Engem idegesített, de leginkább az, hogy na mikor jön a következő, a várakozás volt feszült és persze jött is. Úgyhogy én már saját magamat tuningoltam, persze ez nem tett jót ez ügyben. Aztán szép lassan elmaradtak ezek az ES epizódok. Ezzel mint egy be is bizonyítottam magamnak, hogy ezt a feszültség váltotta ki. Remélem nem gyakran fog a későbbiekben ismétlődni.

2013. máj. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És volt olyan hogy percenként többször is jelentkezett?
2013. máj. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!