Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 21 éves vagyok és még sosem...

21 éves vagyok és még sosem vettek vért tőlem, ez baj?

Figyelt kérdés

Nem volt soha allergiám vagy legalábbis nem tudok róla és olyan komolyabb bajaim sem amik ilyen kivizsgálást igényeltek volna, ezért nem került rá sor.


Nem érzem úgy, hogy bármi bajom lenne, de azért furcsán szoktak nézni rám mikor ezt mondom.Nagy baj hogy még sosem voltam vérvételen?


21/F


2018. febr. 4. 19:57
 1/1 Metionin ***** válasza:
Nem, ha nem volt ok rá akkor minek vettek volna? Sok osztálytársamnak anno az első vérvétele 14 évesen volt amikor koli jelentkezéshez kellett. Nekem azon kívül egy volt 5 éves koromban betegség miatt, utána kellett csak sűrűbben, ebből 2 baleset és betegség miatt volt, 1 fogamzásgátló miatt, másik 2 egyetemi felvételi meg gyakorlat miatt. Szóval a nagy része kötelező volt, nem pedig betegség.
2018. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!