Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetnék még kaparó torok...

Mit tehetnék még kaparó torok esetén, amely nem hagy aludni? (Influenza) Tippek, trükkök?

Figyelt kérdés

Influenzás vagyok pár napja. A lázam már csak hőemelkedés, jobb a közérzetem is. Viszont nagyon kínoz a torokkaparás.. napok óta nem alszok normálisan emiatt. Alapból kell 15-20 perc nyugalmi állapot, hogy el tudjak aludni, de ezalatt vagy 6x kezdek fulladozni, de szinte 20-ból egyszer jön is fel a váladék pedig érzem, hogy az irritál.

Szellőztetjük a lakást rendszeresen. Félig ülő helyzetben fekszem, ahogy javasolták. Izlandi zuzmó szirupot kezdtem el szedni tegnap. Ittam jó meleg levest, teát, NeoCitrant, próbálkoztam mézzel, elszopogattam egy Strepsilst, amire azt írták, hogy 5 perc alatt hat a kaparó torokra is... hát nekem semmit nem használt.... próbáltam magamban bárányokat számolni, mesét mondani magamban, hogy eltereljem a torkomról a figyelmem, de mindig elkezd "csiklandozni" és fel kell kelnem kiköhögni magamat. már nem tudom mit csináljak.


Valakinek bevàlt praktikája van?


2018. febr. 4. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Na és a fekete Negró? Nekem be szokott válni :) Vagy pedig főzz ezekből teát és iszogasd , szurokfű, lándzsás útifű, borsmenta, apróbojtorján
2018. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!