Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A futás miért vágja mindig...

A futás miért vágja mindig tönkre a torkomat? Már évek óta ezt tapasztalom.

Figyelt kérdés

Akár kint futok, akár bent a futópadon, utána 3 napig rekedt vagyok és köhögök. (Pedig mindig csak az orromon keresztül veszem a levegőt futás közben.)


Általában kinti futásnál szokott még az lenni, hogy már közben is elkezd fájni a torkom, ég, és nehéz nyelnem.


2018. febr. 5. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jól veszed a levegőt?!


Orron be-szájon ki.


Vagy elfogy a nyálad közben, kiszárad a torkod és irritálja?

2018. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Orron be és ki.

Én nem tudom, ezért kérdeztem.

2018. febr. 5. 15:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony a kérdezőnek van igaza. Orron be és ki. Most nagyon hideg van kint és lehet nem tudja az orrod felmelegíteni a levegőt, és attól gyullad be. Vagy kiszárad? Vagy esetleg olyan helyen futsz ahol valami irritálja a torkod? Vagy csak ilyen az alkatod. Én pl. nem tudok középujjas papucsban járni mert nagyon fáj. Pedig nem fura a lábam. Mások meg abban futkosnak meg bicikliznek. Én örülök ha az uszodában a medencéig el tudom vonszolni benne magam.
2018. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát ezzel én is így vagyok, mármint a papuccsal. :D

Amúgy mint írtam, teljesen mindegy, hol futok, mindig így járok. De a kinti futásnál rosszabb.

Régen tesi órán is mindig a sportcsarnokban futottunk, attól is 3 napig köhögtem és fájt a torkom. :/

2018. febr. 8. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!