Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenéses érzés, de csak...

Hasmenéses érzés, de csak állandó átlátszó nyák széklet helyett? Mitől?

Figyelt kérdés

Nem akarok vele egyből orvoshoz rohanni, de reggel elkapott az érés, hogy hasmenésem lesz. Azonban csak átlátszó, habos, nyákos bizé jött ki. (bocsánat, szebben nem tudom megfogalmazni).

És ez ment egész nap, kb negyed órás ingerekkel, de normális széklet még nem jött vagy csak nagyon apró hígabb darabok, de nem is érzem, hogy akarna jönni.


Mitől lehet ez? Tegnap előtt meg tegnap ugyanazt ettem, de tegnap semmi bajom nem volt. Ma reggel se még, csak egyszer jött az érzés. Nem görcsölök, nincsen székrekedésem, de aggódok, mert mama elültette a fejemben, hogy biztos vese vagy valami komolyabb. Szerintetek? Igazából csak kellemetlen és zavaró, no meg aggasztó is, hogy negyedóránként rajtam van az inger, de csak átlátszó folyadék ürül?!


21/L



2018. febr. 5. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel menj el dokihoz, ebben nem tudok segíteni, én biztos elmennék, nem hangzik normálisnak.
2018. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress ra hogy “habos szeklet” . Nekem is volt ilyen virusnal 2 napig
2018. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó és mi történt a székleteddel addig?

Benned maradt a kaja, amit addig megettél?

Mert ez csak teljes átlátszó nyálka. :/

2018. febr. 5. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt, én Nemtudom de nekem ra 4 napra jött sztem ki mert egy nap 4szer voltam wcn . Sokszor keveset
2018. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!