Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik vércukorszint mérő...

Melyik vércukorszint mérő megbízható?

Figyelt kérdés
Közvetlen egymás utáni mérésnél lehet eltérés? Új készülékünk van, és elég nagy eltérések vannak.

2018. febr. 6. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Jól használtátok? Mert mindegyiknek más a technikája. Van, amelyiknél a tesztcsíkra kell cseppenteni a vért, de az ujjad nem érhet hozzá. Van, amelyiknél viszont az ujjadat kell rátenni és nem cseppenteni kell.

Ha mindig ugyanúgy csináljátok, és egymás után tök mást mutat, akkor vigyétek vissza.

AccuCheck vagy DCont márkákat szokták általában ajánlani.

2018. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom nem ugyanabból az ujjból mérsz, nem ugyanaz a testhelyzet stb. Más mérési feltételek, más eredmények.
2018. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az a "nagy" eltérés? 5% eltérés nem "nagy".
2018. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Méry vércukorszint mérőről van szó, és 1,6 különbség is volt. Hozzá kell érinteni a vért a gépben lévő tesztcsíkhoz.
2018. febr. 6. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Erről még nem hallottam. De most megnéztem a neten. Nem írnak róla túl jókat. Sokan tapasztalják, hogy nem pontos.

A kettő, amit írtam jó, és jókat is írnak róla.

2018. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Accutrend GC készülékem van a koleszterin miatt, és úgy néztem, hogy ez jó lesz a férjem cukrát is nézni. Tesztcsík kell csak a cukorra.
2018. febr. 6. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!