Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbízható, minőségi vérnyomás...

Megbízható, minőségi vérnyomásmérőt és vércukorszint mérőt szeretnék édesapámnak vásárolni karácsonyra, tudnátok segíteni, hogy milyen márkájú vérnyomásmérőt és vércukorszint mérőt vásároljak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk évekig Accu-Chek készülékünk volt. A gyógyszertárba vettük és nagyon megbízható és egyszerű volt kezelni. Volt benne a készüléken kívül egy lándzsa toll, amivel könnyű és kevésbé fájdalmas az ujj megszúrása. Tesztcsíkot és tűt is lehet hozzá kapni gyógyszertárakban nem kell messzire szaladgálni.


Most van egy új Dcont Trend nevű készülék. A sok éves készüléket akartuk egy újra lecserélni. Ez is jó a doki ajánlotta akciós volt. A csík egy kicsit olcsóbb bele.

2013. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jah annyit még hozzátennék, hogy a dokitól kérdezd meg vagy a gyógyszertárban, hogy melyik a jobb.


Nekem mind a kettőt a dokim ajánlotta. A nővérke is egy Accu Chekkel ment a betegekhez házhoz de ő is egy Dcontra cserélte le az övét.

2013. dec. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Omron vérnyomásmérőnk van. A gyógyszerészünk azt mondta, hogy az egyik legjobb fajta. Tényleg nagyon jó. Kijelzi ha rosszul tetted fel a mandzsettát, ha ritmuszavarod van esetleg gyenge a pulzusod.
2013. dec. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, de az is érdekelne, hogy hogyan tudok ezekhez az egészséget felmérő műszerekhez a legolcsóbban és legkönnyebben eljutni? Édesapámnak szüksége van rájuk, de ő félvállról veszi a dolgot.

Véleményeket várok erről a készülékről

Vivamax GYVHD1 Diavue Vércukormérő

[link]

2013. dec. 16. 00:33
 5/12 A kérdező kommentje:

Érdekelne, hogy megéri-e 10 ezer forintot hozzátenni tehát

20 ezer 23 ezer forintot fizetni, de olyan vércukorszint mérőt venni ami megméri a koleszterin és trigliceridet is?

2013. dec. 16. 00:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Otthon elég vércukrot mérni. A koleszterinszint nem változik olyan gyorsan. Én 5 ezerért vettem cukormérőt gyógyászati segédeszközboltban anyukámnak tökéletes. Ott érdeklődj. Sima cukormérésnél jó a legolcsóbb. A drágább csak tárolja tovább az adatokat amit úgysem nézeget vissza az ember. Vérnyomásmérőt pedig automatát vegyél, és semmiképpen ne csuklón mérőt.
2013. dec. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6os vagyok. A készülékünk a linken amit írtál ugyanaz, csak én olcsóbban vettem.
2013. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, aki írtad, hogy nektek is a linken szereplő Vivamax cukormérőtök van. Kérdezném, hogy ehhez a készülékhez milyen nehéz csíkot beszerezni, illetve ugye ideális áron lehet hozzájutni? Nagyon kicsi városban élünk, ahol nehéz hozzájutni dolgokhoz.
2013. dec. 16. 14:14
 9/12 A kérdező kommentje:

E kettő vérnyomás mérő közül melyiket választanátok?


Braun BP-4600 Vérnyomásmérő, felkaros

[link]


Homedics BPA-2000-EU automata felkaros vérnyomásmérő

[link]

2013. dec. 16. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:

A Braun elméletileg egy jó márka de nem tudom mennyire jó gyógyászat terén mert vannak márkák, amik pl. szórakoztató elektronikában nagyon ott vannak de háztartási és egyéb vonalon nullák.


Nem tudom a Braun minden vonalon jó-e de érdemes megkérdezni a patikust.


Szóval azért inkább az ismertebbet választanám.

Egyébként minden ilyen készüléket és hozzá tartozó dolgot lehet kapni a patikákban én eddig mindenhol láttam. Ahol veszed a gépet meg kell kérdezni, hogy tartanak-e hozzá tartozékokat. Én is egy szimpla kis gyógyszertárban veszem a csíkot meg a tűt. Ezek elég kelendő dolgok mert sokat használják, úgyhogy szinte mindenhol kaphatóak.

2013. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!