Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Garatgyulladás gyógyulásánál...

Perla22 kérdése:

Garatgyulladás gyógyulásánál garatfal viszketése?

Figyelt kérdés

Kedves Fórumtagok!


Egy egyszerű, ám meglehetősen gyötrő kérdéssel fordulnék hozzátok. Akinek volt már kőkemény garatgyulladása, tudja, mekkora fájdalommal jár. De talán azt is tudja, milyen förtelmes éjszakákat okoz, amikor már gyógyul, és minden egyes, orron áttörténő belégzésre milliónyi kis pontocskán csipked, viszket elviselhetetlenül. Ami persze köhögésre ingerel; minden belégzés után! Tud valaki olyan csodaszert vagy eljárási módot, ami segít ezen? Mézet próbáltam, nem mindig válik be. Ivás sem. Szellőztetés van, hogy elég, ha száraz a levegő, de 2-3 óránként a fűtés miatt úgyis újra száraz lesz, és az ember újra csak eszeveszett köhögésre ébred. Hogy lehet ezt a viszketést megszüntetni? Vagy csak átvészelni lehet?


Előre is köszönöm!



2018. febr. 7. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a kis szopogatós cukorkákat próbáltad már? sztem az jó lehet rá

Kitartás! :)

2018. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem évek óta van idült garatgyulladásom,a torkom mindig piros,érzékeny,erezett.Rendszeresen gargalizálok langyos sós vízzel,valamit segít.Ajánlották a kamillás öblögetést,ki fogom próbálni.A te torkod milyen,tudsz képet mutatni?

Az én torkom mindig ilyen:

[link]

2018. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha van kályha, vagy gázkonvektor, vagy radiátor, akkor rakjál mindenhova egy edénybe vizet, sót, vagy ha van egy kis levendulát.
2018. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!