Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kerülhetek kórházba...

Hogyan kerülhetek kórházba kiszáradás miatt?

Figyelt kérdés

Régebben már voltam kiszárad a csak akkor majdnem kórházba kerültem

Értelmes válaszokat kérek


2018. febr. 7. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hát úgy, hogy nem iszol és kiszáradsz.
2018. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnál kiszáradni?

Azt ugye tudod hogy életed végéig tartó károsodásokat szenvedhetsz....

2018. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Értelmes válaszokat kérek"

Én meg értelmes kérdést!

Miért akarsz magadnak rosszat? Infúzió fétises vagy, vagy csak szereted, ha aggódnak érted?

2018. febr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

azzal maximum egy órát kerülnél kórházba, egy infúzióval megoldják az egész kiszáradást


Annyira kiszárítani magad hogy valami bajod legyen önagadtól nem fog sikerülni, nem bírnád ki, már a kiszáradás második napján megőrülnél a fejfájjástól

2018. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó már voltam kiszáradva tudom milyen de nem csak pár órára kerülnék be mert mondták hogy legalább 24 óráig bent tartottak volna megfigyelésen
2018. febr. 8. 06:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem arra irányul a kérdés, hogy te kórházba akarsz kerülni, mert akkor ne tedd, de a kérdésedre a válasz: sok alkoholfogyasztás, folyadék mellőzése, hányás és hasmenés utáni elégtelen folyadékpótlás, néhány a sok ok közül.
2018. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, még egy: ha cukros vagy, akkor a hypergylcaemia, ami végül kómához vezet, majd halálhoz.
2018. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!