Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aidset hogyan lehetséges elkapni?

Aidset hogyan lehetséges elkapni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal pár hónapja az interneten. Nagyon szép és okos, de sajnos HIV fertőzött. Pár hete tudtam meg a dolgot. Egyenlőre még semmi nemi kapcsolat nem volt, és félek is azóta, hogy miként kaphatom el. Igazából még a csóktól is félek, pedig mondta, hogy ha odafigyelünk, akkor én nem kaphatom el. De mégis miket szabad csinálni az ágyban. természetesen az együttlétek alatt gumit kell húznom azt tudom, de azon kivül, orálisan kielégithet gumi nélkül? vagy én őt?

2018. febr. 9. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Csókolózástól csak abban az esetben kaphatod el ha van seb a szádon/szádban, egyébként nyál útján nem terjed.

Kizárólag nemi úton vagy vérrel érintkezve fertőződhetsz meg (ezért lesz HIV poz. sok drogos, ugyebár a közös tűhasználat miatt).

Orál szex gumi nélkül véletlenül se!! Azt inkább hanyagoljátok.

2018. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na és ha nincs seb az számban, akkor én csinálhatom neki az orált?
2018. febr. 9. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


NEM!!!!

Testnedvekkel, ondóval, hüvelyváladékkal terjed.

De ha veszed a fáradtságot és rákeresel mindent megtudhatsz részletesebben.

Nem tudod hogy mire vállalkozol ... De ez a Te döntésed, remélem kellő képpen odafigyelsz majd és nem hagyod magad semmire rászedni....

2018. febr. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

csók mehet vagyis szájból szájba nem terjed

szopni nem szophat mert elkapom, vagyis szájjal terjesztheti

puncit nem nyalhatom mert elkaphatom, vagyis szäjon át elkapható

akkor szajból szájba miért nem kapom el, ez valami kivétel?

2018. febr. 10. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz azon hogy nemi váladékkal terjed?!

A puncijából mi folyik?! A farkadból mi jön?!

Ennyi ésszel inkább hanyagold az egészet

2018. febr. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nemi válad3kkal terjed, és ha leszop akkor ottan hogyan terjed, vagy a nyál is nemi váladék?
2018. febr. 11. 16:12
 7/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy hanyagold a lányt. A HIV nem játék. Elhiszem, hogy tart a rózsaszín köd, de gondolkodj már. Ennyit nem ér az egészséged. Orális úton is terjed.

Ha ő elégít ki orálisan, akkor is okozjat hámsérüléseket. A fogával, a bőrfelületek egymáshoz dörzsölésével. Elég ha, valami más okból van egy apró hámserülés a péniszeden, már el is kaptad. Testnedvekkel terjed. Vér, nemi váladék. Ha az ő szájában van ilyen hámsérülés és a te péniszeden ia van, és kész a baj. Hámsérülést nem fogsz észrevenni, mert szabad szemmel szinte észrevehetetlen. Ha mégis belevágsz, az egyetlen mód az óvszer.

Ha összejöttök mint egy pár, előbb utóbb szóba kerül a gyerek kérdés, ami igye kivitelezhetetlen.

Ha mégis akkor te is, ő is és a gyerek is HIV fertőzöttek lesztek.

Egyszóval a tanácsom az, hogy felejtsd el. De a te életed te tudod.

2018. febr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rendszeres gyogyszereszedés melett és rendszeresen megjelenik az orvosnál akkor esély hogy elkapod egyenlő a nullával !!!!
2018. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!