Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magan orvos, akinek volt mar...

Magan orvos, akinek volt mar dolga sulyos belfereggel budapesten?

Figyelt kérdés

Tud valaki mondani olyan magan belgyogyaszt vagy gasztroenteorologust,akinek volt mar belferges betege, es akit sikeresen ki is kezelt?

Akiknel eddig en jartam, nem nagyon tudtak mit kezdeni a dologgal



2018. febr. 10. 01:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik fajta féreg? Féreghajtót nem írtak fel? Nem használt? Nem lehet, hogy újrafertőzted magad?
2018. febr. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tartottad be az orvosod utasitasait, vagy nem teljes mertekben, es mindig ujrafertozodsz.

Pl., kimostad-kifozted az agynemuidet? Es hasonlok :)

2018. febr. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem ez galandfereg, ami annyira sulyos lett, hogy kezd beleepulni az izuleteimbe vagy az izmaimban. Nem tudok aludni, teljesen kivagyok.

Orvosrol orvosra jarok de nem nagyon tudnak mit kezdeni a dologgal.

Szekletem negativ, celluxos mintat is adtam le, az is negativ. Verkep, vizelet, hasi ultrahang is renben.

Nagyon kellene egy hozzaerto szakember mert nagyon kikeszultem tole

2018. febr. 10. 04:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján neked inkább pszichiáter kell, nem belgyógyász. Ha minden leleted negatív, ugyan miért hiszed, hogy galandféreg van az ízületedben?
2018. febr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert nehez kimutatni szekletbol es mert szerintem a kutyam is ferges es elkaphattam tole.

A tuneteim is erre utalnak

2018. febr. 13. 12:06
 6/6 anonim ***** válasza:

3hónapja macskámtól kukacos lettem. Tudtam, hogy elkaptam bár tünete nem volt, nem viszketett a popó, nem ürültek se peték se kulacok a széklettel, nem puffadtam és nem fogytam. Ah egyetlen tünet az volt, hogy egy szép reggelen elkezdgek ficeregni. Undorodok a kukacoktól alapból, több se kellett azonnal sírógörcs kiborulás. Aludni se tudtam. Kaptam vermoxot-minden orvosi vizsgálat nélkül.minek után érezhetően jöttek mentek a posimban egyertelmu volt afertozottseg- max 3nap alatt kihajtotta belolem. Én ezt nem hittem el. Ezek utan 3vermox kurat csinaltam es szentul hittem hogy ferges vagyok meg mindig. Mindenem kifoztem mknden nap.(feleslegesen mert mar kutya bajom se vilt) teljesen kivoltam borulva, mar az orvos is kivolt tolem. Egy honap utan elfogyott a vermoxom. Lenyugodtam, es rajottem tenyleg meggyogyultam.


Szeretnelek megnyugtatni, semmi bajod nincsen hidd el!! A sulyos fertozottseget ultrahang mindenkepp kimutatja, de szeklet minta is!! Ha a fertozottseged regota fennal, akkor mar kifejlett fergek is tavoztak volna a szekletedben, ipletve rengeteg, szabadszemmel lathato petek is nyüzsognenek amit a szeklet minta nem tudna nem kimutatnj.


Nekem 2-3mm barna kukacom volt(azota se tudom milyen féle fajta) batyam galandfergessege pedig urult a szekletevel, (5-6cm) 1db!!! Es kesz.

2018. febr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!