Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelezhet hogy magas a...

Mit jelezhet hogy magas a bilirubin és az alkalikus foszfatáz szintem?

Figyelt kérdés

A bilirubinnál 5,0-21,0 között van a referencia nekem 28,0. Az alkalikus foszfatáznál 50-162 között van a referencia az nekem 263 (ez eléggé kiugró). Az összes többi normális.

Mitől lehet ez?

A válaszokat előre is köszönöm!!


2018. febr. 10. 08:02
 1/3 A kérdező kommentje:
és 14 éves lány vagyok, az lemaradt.
2018. febr. 10. 08:17
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is magas 10-en éves korom óta, de ez semmit se jelet úgy igazán, sárgább a szemem fehérje ennyi.

Ez vmi festék anyag ami kikerül a szervezetből, azt mondták ne ijedjek meg, szval azóta is elvagyok, 41 ff.

2018. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem.

A bilirubinom magas volt eddig is, mennünk kellett volna egy másik vérvételre, de a szüleim nem vittek el, mert hülyeségnek tartják. Az alkalikus foszfatázom viszont eddig normális volt. Az orvos jobban tudja, mint én majd ő megmondja.

És köszönöm a válaszod:)

2018. febr. 10. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!