Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » STD tesztet kérhetek nőgyógyás...

STD tesztet kérhetek nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve volt egy barátom akiről miután már le is feküdtem vele tudtam meg hogy elég kétes múltja van (elég sok és igénytelen nővel létesített szexuális kapcsolatot). Többek között ezért is szakítottam vele, de félek hogy elkaphattam valamit. Tünetmentes vagyok, nincs panaszom de utána néztem sok mindennek és mindenhol azt olvastam hogy a legtöbb nemi úton terjedő betegségnek nincs is tünete. Ha ezt így őszintén elmondom az orvosomnak kivizsgáltat vagy elküld a ...ba és probálkozzak magán laborban leszűretni magam?
2018. febr. 11. 06:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én STD szűrésre az STD központba mentem, ott mindenre rátudnak szűrni (amire akarnak). Nődoki is csinál, de ott nekem kellett megmondanom mire, és akkor is volt több is amelyik azt mondta hogy arra nem szokás. Ez volt a HPV ami persze pozitív is lett...

Szóval ha Pesten, vagy viszonylag közel laksz akkor ott van a Mária utcában, be kell jelentkezni telefonon, ha messzebb, akkor pedig próbálkozz a nődokival. Nyugi, kidobni nem fog, attól ne félj.

2018. febr. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok pesti és messze is lakom, csak a nődoki jöhet szóba, vagy tizenezer forintokért magán labor... :(
2018. febr. 11. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!