Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Légyszi valaki gyorsan!...

Légyszi valaki gyorsan! Hogyan tudnék 1 órán belül lázas lenni?

Figyelt kérdés
Fáj a fejem,a torkom,köhögök,megfáztam de még nincs lázam?!Anya azt mondta beteg leszek!De nincs lázam!Hogyan tudnék gyorsan látas lenni?Nem nemakarok suliba menni hanem mert edzesem van reggeltol estig es faraszto de kotelezo!?

2018. febr. 11. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatod teljesen értelmetlen. De valahogy az egész nem világos. Az edzésre akarsz menni a suli helyett? Vagy az edzés miatt nem akarsz suliba menni? Miért kell a láz? Nem elég ha szarul vagy? Nem mindenki láasodik be de attól lehet nagyon beteg. Ezt próbáld anyukádnak elmahyaráni ahelyett, hogy még nagyobb bajt csinalnál magadnak. Ha ragaszkodsz a lázhoz vegyél forró zuhanyt és utána.mérd. 15 percig talán kitart a magasabb hőmérséklet. Vagy ülj le az infralámpa elé ha van. Ezektől legalább nem leszel betegebb.
2018. febr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert nem erted:Edzesem van reggel 8-16 ig suli helyett!(ki vagyok kérve)Ugye leirtam a tüneteket hogy mar mik vannak,(torok,kohoges,megfaztam)Es igy nem birnam ki ezert be kene lazasodnom hogy itthon maradjak
2018. febr. 11. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
miért kéne ehhez láz? Elmész orvosodhoz ad igazolást és még gyógyszert is kapsz. Tiszta haszon nem gondolod?
2018. febr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,anyum kedves volt és mondta hogy ahogy érzem magam így most van 1-2 napom pihenni!
2018. febr. 12. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!