Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Atlétikázom 4 éve, de ma...

Atlétikázom 4 éve, de ma nagyon gyorsan dobogott a szívem, másodpercenként kb 5-6-ot, kb 3 percen belül. Miért volt ez?

Figyelt kérdés
Ma éppen kosaraztunk és mikor ugrottam egyet a labdáért, akkor gond nélkül leérkeztem és mentem tovább, de azt éreztem, hogy nagyon gyorsan és erősen dobog a szívem. Eléggé elgyengültem, leültem a padra, és kimentem az öltözőbe. Ott mikor lepihentem, akkor még nem nagyon akart múlni, felhúztam a pólóm és azt láttam hogy a mellkasom alatt egy picivel a szívem ritmusára emelkedik fel-le, mintha pumpálnám. Elég ijesztő volt. Aztán felálltam, és nyújtózkodtam kicsit. Ekkor elmúlt, de úgy, hogy egyik pillanatról a másikra megszűnt. Ekkor kb 8-10 másodpercig nem is dobogott a szívem, majd utána kezdett el normálisan viselkedni. Most kicsit be vagyok parázva, hogy nehogy még egyszer ilyen előforduljon, mert nem akarok nagyobb bajt ebből.

2012. dec. 7. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ekkora pulzus nincs, valószínűleg duplán számoltad. Menj el terheléses kardióra, ha félsz.
2012. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ennyi volt tenyleg megszamoltam 5-6 volt, szinte majdnem mintha tizedmasodpercenkent utott volna
2012. dec. 8. 11:51
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is menj el terheléses ekg-ra és ki fog derülni ha van baj, neked is jobb lesz ha tudod nincs baj! ;) egyént én is atlétikázom és nekem is a szívemmel volt gond , de most már újra járhatok edtésre. mi is kivizsgáltattuk, egy évet kellett kihagynom.hát sok sikert, hogy ne legyen semmi:))
2013. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!