Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a fülem. Mit csináljak,...

Fáj a fülem. Mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Nem egyfolytában fáj, hanem csak időnként belenyilal a fülembe vagy körülötte a fejembe. Melegítésen kívül mit lehet vele csinálni?

2018. febr. 12. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Fülészet.
2018. febr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezzel úgy érzed segítettél? Én úgy érzem unatkozol és hülyének nézed a másikat!
2018. febr. 13. 10:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nézek senkit hülyének, ha a melegítés nem segített, akkor nemigen tudsz mást csinálni, mint elmenni fülészetre, hogy megnézzék mi okozza és aszerint felírjanak rá valamit.
2018. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát pedig de. Mert közben tájékozódtam és teljesen felesleges az orvos idejét rabolnom mert külső hallójárat gyulladásom van, ami rohadtul fáj de nem egy súlyos állapot. Be kell venni gyuladáscsökkentőt ha már nem bírja az ember és lehet kapni a patikába erre való fülcseppet. Én most tetránnal próbálkozom de ha nem jön be veszek cseppet. A melegítés meg a középfül gyulladásra való. Attól ez csak rosszabb lesz. Ezt hűteni kell. Szóval ha úgy fájdul meg a füled, hogy nem voltál megfázva akkor ez van. A középfül gyulladás az rondább betegség, azzal valóban irány az orvos ha a melegítés nem segít. Most már tudsz válaszolni te is erre a kérdésre ☺
2018. febr. 14. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!