Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Feher 2 mms nem mozgo vonalak...

Feher 2 mms nem mozgo vonalak a szekletben. Mik azok?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsik, sok van beloluk, 2 mm hosszuak lehetnek es nagyon vekonyak. Nem mozognak. Lehetnek fergek?

Belfergesseg eseten a fenek viszketes a szo szoros ertelmeben ertendo? Ugy viszket a feneked olyankor, mint ha pl egy szunyog megcsipte volna?

Bocsi a hlye kerdesesert



2018. febr. 13. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bélféreg. Sajna emberben is lehet. Javaslom valami béltisztító féreghajtó alkalmazását. Érdemes háziorvosnál érdeklődni vagy olyan kulcsszavakra keresni, hogy colonix, paraziták, féreghajtás.
2018. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Úgy szokták megnézni, van-e cérnagiliszta, hogy egy celluxot tesznek a végbélnyílásra.Ha már ilyen sok van a székletben, akkor a celluxon is lesz bőven.

A háziorvos simán felír féreghajtót. Vermoxot.

2018. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van, amikor feher kukoricaszeru dolgok is vannak benne.(nem eszem kukoricat)

A fenekem nem szokott viszketni viszont estenkent ilyen rezgo erzetet erzek benne. Kuldtem 3 szeklet mintat, negativ. Volt celluxos dolog is, abbol is 3at adtam le, az is negativ. Bevittem kulon a kukoricaszeru dolgot is, az is negativ.

Igaz ezeket nyaron csinaltuk.

Vannak idoszakok, amikor nincsenek benne a feher pottyok

2018. febr. 13. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Zsírcseppek
2018. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja volt kulacom, és azonnal tudtam, hogy vannak. Előszeretettel ficeregtek és kellemetlenkedtek. Székletminta nélkül vermoxot kaptam, és azonnal kihajtotta. Roppant kellemetlen mert szószerint kihajtja nem öli meg. Elkezdenek kijönni. Kiborítóak szerencsétlen teremtmények. Féregpetéket csak a vermox kúra alatt láttam. Menekülőre fogták és a fehérnemümbe leraktak egyszer kétszer. Úgy nézett ki mint a légy lárva. Nem tudom milyen kukacom volt amugy, 2-3mm barna szinuek voltak, nem fogyeltem mert rosszul voltam toluk :D veletlen lattam meg mikor kiugrottak :D a vermox egyebkent nagyon hatasos gyogyszer
2018. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!