Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van még ilyen gyógyszer?

Van még ilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés
Mikor bevonultam a seregbe, kaptunk mindannyian 1-1 szem gyógyszert, ami ilyen "minden az egyben" dolog volt. És tényleg működött, 2 év alatt egyszer sem betegedett meg senki. Pedig aztán voltunk kint -10°C-ban is pólóban télén meg hasonlók. Lehet valahol még ilyen gyógyszert szerezni? Az ilyen Béres cseppek meg hasonlók nem érnek semmit, próbáltam. Ugyanúgy megtaknyosodtam már idén is, mint mikor nem szedtem.

2018. febr. 15. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és az lehet nem jött át, de abból a gyógyszerből tényleg csak egyszer kaptunk, nem az volt hogy folyamatosan szedni kellett.
2018. febr. 15. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam ilyen gyógyszerről, ha lenne akkor mindenki enné, hogy ne legyen beteg.
2018. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy jó erős placebót kaptatok.
2018. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy placebó volt. Az egyik társamnak valamilyen immunrendszeres nyavalyája volt, ő havonta kapta ugyanezt (legalábbis ezt mondták, illetve tényleg ugyanúgy is nézett ki). Ő is megmaradt, pedig előtte már évek óta olyan gyógyszert szedett, ami ugyan azt a hatást érte el csak abból naponta 3-at kellett bevennie.
2018. febr. 16. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!