Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden második héten beteg...

Minden második héten beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tippeket szeretnék kérni, ami nektek is bevált. November óta minden második héten beteg vagyok. Per pillanat is. Tömködtek már gyógyszerekkel, szedtem c vitamint, semmi nem segit. Tudnátok adni tanácsokat, hogy mit csináljak? Már nem hiszem el hogy állandóan náthás vagyok, köhögök, tüsszögök... hihetetlen. Köszi a válaszokat
2018. febr. 15. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Csináltass egy teljes vérképet.

Esetleg Béres csepp, D vitamin (! Sokszor hasznosabb, mint a C), napi 1 gyümölcs, öltözz mindig rétegesen, használj többször kézfertőtlenítőt, napi 15-20 perc séta a friss levegőn, és aludj legalább napi 7-8 órát.

2018. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ehetsz mézet, akkor csinálj egy méhpempő kúrát, egyél 1 hónapig naponta méhpempős mézet, jó immunerősítő.
2018. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!