Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van itt olyan aki crohn beteg...

Fütyicukor kérdése:

Van itt olyan aki crohn beteg és biologiai kezelést kap? Én a második kezelésen, infuzion vagyok túl, és sokkal jobban vagyok, és a fistuláim is szépen gyógyulnak. Másoknak tapasztalat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 6. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és én infliximab nevű cuccot kapom.
2015. nov. 6. 17:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Vedolizumabot (MLN0002)kapok már vagy 5 éve, crohn ügyileg teljesen tünetmentes lettem, viszont az immunrendszerem kicsit le van gyengülve, így nehezebben küzdök le bizonyos betegségeket. A tájékoztatóban benne is van, hogy lehetnek ilyen mellékhatásai.
2015. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dave6939 válasza:

Hello..


Én az első Inflectra (Infleximab) infúzió után éreztem mintha forró lett volna a hasam és kóválygott a fejem de már az elsó csodát tett. A tünetek rögtön elmúltak és sőt a reuma tüneteimet is eltűntette.

2016. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hm,és hogy lehetne jelentkezni erre a kezelésre?
2016. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezelőorvosodnál érdeklődj. Általában súlyos és középsúlyos betegeket szoktak bevenni, főleg ha már volt többfajta gyógyszeres kezelés is pl. szteroid, immuran stb.. Mondjuk szerintem jobb biológiai terápiával kezdeni, mert az immuran, szteroid és társai elég durván szétcseszik a szervezetedet.
2016. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!