Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet a bajom?...

Szerintetek mi lehet a bajom? (15 éves fiu)

Figyelt kérdés

Az utobbi időbe nagyon sokat szorongtam a képzelt betegségek miatt.

És egyszer csak az egyik napról a másikra olyan furán kezdtem magam érezni mint ha nem itt lennék vagy mi? És ez már 3 hónapja tart és ez miatt már teljesen magamba fordultam sosics jó kedvem nem mozgok annyit mint régen egésznap azon tűnödök hogy mi lehet a bajom?

Pár nappal azelött hogy ez a furaérzés elkezdödött volna voltam vérvételen és minden tökéletes volt. És nagyon nem tudom hogy mi ez? És mi tévő legyek mert egyre rosszabb!


2018. febr. 19. 22:43
 1/2 anonim válasza:
Legjobb lenne orvoshoz fordulni! Leginkább először háziorvoshoz, ő továbbirányít. Persze azt gondolod most, hogy kellemetlen, ciki, meg biztos, hogy nem, de mi az interneten keresztül nem tudunk meggyógyítani, és az orvos azért orvos, hogy az embereken segítsen. Ezen gondolkodj el.
2018. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tél is már 3 hónapja tart. Majd jön a napsütés meg a jó idő és elmúlik hidd el. Ne betegségekkel foglalkozz 15 évesen. Ha nagy bajod lesz az fel fog tűnni hidd el ha nem foglakozol vele.akkor is. Tereld.el a gondolataid. Menj társaságba, sportolj, olvass, hallgass vidám zeneket. Minél jobban elmelkedsz ezen annál rosszabb lesz. Ne.képzelj ne magadnak netegségeket mert ettől tényleg meg.lehet betegedni
2018. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!