Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Duzzadt nyirokcsomó a fül mögött?

Duzzadt nyirokcsomó a fül mögött?

Figyelt kérdés
15éves vagyok, körülbelül 2 hónap alatt 3x volt torogyulladásom, 2x aztmondták hogy Vírusos, másodszor pedig hogy Streptococcus baktérium okozta torokgyulladás.Az utolsó ota már 2hét telt el, és körülbelül 1 hete anyukám vette észre hogy a fülem mögött meg van duzzadva.(Mind két fült mondta, de én nem hittem neki eddig, mondtam neki hogy az -egy csont.).De ma reggel suliban elkezdtem nyomkodni és énis észrevettem.Ügye van fül mögötti kicsit kiálló csont, és az alatt érzek egy dudort, mint egy gürcs.Délelőtt a bal oldali fülemen is éreztem, most pedig a jobbon is..Illetve nemtudom hogy számít-e de az utolsó torokgyulladásom óta be van dugulva a fülem(Mindkét)...Mi anyukámmal arra gondoltunk hogy lehet hogy valami baktérium van a torkomon, és az miatt van..Tudom hogy elkell menni orvoshoz megmutatni..Amúgy magunknak állítottuk be hogy nyirokcsomó..Délelőtt kicsit fájt ha nyomogattam, de amúgy nem fáj, és nem is nagyon mozditható szerintem.Mi lehet ez?
2018. febr. 20. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Streptococcusnál ez előfordul. nem kell megijedni normális jelenség ez
2018. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Betegségek miatt lehet duzzadt a nyirokcsomó, ami gyógyulás után is még egy ideig érezhető, de ha dugult a füled, akkor menj el fülészetre és ott majd ezt is megnézik.
2018. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!