Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hiaba szedem evek ota a...

Hiaba szedem evek ota a gyogyszereket, nem. Tudok kilepni a depressziobol, hogy lehet igy élni?

Figyelt kérdés
Tudom hoģy a multon valtoztatni nem lehet, megis nyomaszt, hogy elrontottam sok mindent.Azt mondjak keressek hobbit foglaljam le magam. Viszont annyira elkeseredett vagyok, hogy kimozdulni sem megy. Felkelek munka lefekszek es ugyanez. Nem tudok ertelmet adni a napjaimnak. A maganyra van gyogyszer?

2018. febr. 21. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer nem megoldás. Csak elmélyíti a problémákat.

Az lenne a legjobb,ha kiadnád az érzelmeidet,mert a depresszió az elfojtott dolgok következménye. Depresszió=elnyomás,elfojtás

2018. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Súlyos hiba, ha valaki csak a gyógyszerekre támaszkodik a gyógyulásban. 2 tanács neked: Rendszeres sport, és csinálj valami mást, mint a napi rutin. Mindkettő egyértelműen (és bizonyítottan )csökkenti a depressziót. A magány ellen a társaság a gyógyszer, mégha ez csak 1 fő is.
2018. febr. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Depreszió ellen nem azok a mérgező szarok kellenek,hanem szex,meg az,hogy szabadjára engeded az érzéseidet.

Tudod mi a depresszió? Elfojtás,elnyomás.

2018. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindegyikotok valaszat koszonom!

Biztosan igazatok van, hisz en magam vagyok a pelda, hogy ha a gyogyszeren mulna mar nem lennek ilyen allapotban.

2018. febr. 22. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!