Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez ugye nem agyhártyagyulladás?

Ez ugye nem agyhártyagyulladás?

Figyelt kérdés
Úszni voltam tegnap és ideges vagyok, mert anyum miatt nagyon bepánikoltam (azt mondta h így a legkönnyebb megkapni). Volt rajtam úszósapka de így is se volt teljesen száraz a hajam. Megszárítottam, de a hajam olyan vastagszálú és sűrű, hogy "visszavizesedik" (nem teljesen csak nyirkos lesz). Tegnap nagyon hideg volt havas esővel, úszás után sapka, sál, mindent felvettem de órára kellett mennem ami kb 10 perc kintléttel járt. Az órák végén éreztem, hogy teljesen száraz a hajam de volt egy kisebb fejfájásom. Ma fáradtan keltem és nehéznek érzem a fejem+ a nyakam egy picit fáj (tudom mozgatni de néhány pozícióban fáj). Én szerintem azért van mert régen úsztam utoljára és egy picit kimerültem, de félek.
2018. febr. 23. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne félj. Nagyon valószínű, hogy semmi bajod.
2018. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2018. febr. 23. 16:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy kis fejfájás valami vírustól is lehet, amit az úszástól teljesen függetlenül is elkaphattál a suliban. Most itt a hétvége, kúráld ki magad, még mielőtt tényleg elővenne valami influenzaféle. (Nálam is ez a program... :) )
2018. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
szerintem anyukadnak van agyhartya gyulladasa ha ilyen hulyeseggekel ijesztget
2018. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az anyukája csak félti, és el akarja érni, hogy akkor se rohangáljon a hidegben hajadonfőtt, ha órára kell mennie. Nincs ezzel semmi baj.


Nálunk egyébként igenis volt a családban olyan, aki így kapott agyhártyagyulladást, amibe bele is halt...

2018. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt rajtad sapka, ne aggódj.
2018. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Hidegtől szimplán nem lehet megfázni, tüdőgyulladást vagy agyhártyagyulladást kapni. Agyhártyagyulladást legtöbbször gyengült immunitású személyek kaphatnak általában bakteriális infekciót követően. A hideg nem fertőző!!!!
2018. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor biztos csak kimerült vagyok vagy más betegségem van.
2018. febr. 23. 17:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád nincs nagyon otthon az orvosi dolgokban! Olvasd el, az agyhártyagyulladás nem így terjed!


[link]

2018. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!