Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja fáj a tarkóm. Agyhárty...

3 napja fáj a tarkóm. Agyhártyagyulladás jeleit érzem, de ugye az nem lehetséges? Megnyugtat valaki?

Figyelt kérdés
Anyáék szerint az agyhártyagyulladás 3 nap alatt sokkal rosszabb lett volna. Nem mondom, hogy nem vagyok rosszul, a fejem hátul kb szétszakad, merev a nyakam, aludni nem tudok, de pl boltba el bírtam menni. Egy agyhártyagyulladás 3 nap után ugye nem ilyen lenne? Vagy most mit csináljak? Holnap tuti elmegyek orvoshoz, de most vasárnap nem lehet.
2014. júl. 13. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kaptál véletlenül kullancsot? Az is okozhatja. De mindenféle kóbor vírusok is okozhatják.
2014. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mérted a lázadat? Az magas lázzal jár.
2014. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elektromos lázmérőnk van, fogadni mernék, hogy nem működik, mert 34-et mért...tapintásra nem tűnök forrónak. Kullancs tuti nem volt. Reggel volt kicsit hányingerem, de nagyon megijedtem amikor az agyhártyagyulladás tüneteit elolvastam... azóta eszek, de a fejemet felemelni nem tudom rendesen mert be van feszülve. Az az érdekes, hogy tegnap ezek a tünetek elmúltak, még bringázni is voltam, ma újrakezdődtek. Szóval nem értem. :(
2014. júl. 13. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
De most vasárnap is lehet (ügyelet). Ilyen tünetekkel nem játszadozunk, és nem várjuk ki, hogy lesz-e rosszabb vagy nem! Ha a tarkód kötöttsége miatt már tényleg nehezebben mozog a fejed, akkor sürgősen fordulj orvoshoz.
2014. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy mérted a 34 fokot az elektromossal? Amíg csipogott vagy 10 percig? A miénk használati útmutatójában le volt írva, hogy ha hónaljban mérünk vele, akkor 10 percig kell és nem kell a csipogást ilyenkor figyelembe venni.

2014. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ültél úgy kocsiban, hogy kereszthuzat volt? A nyaki gerinc izmai begörcsöltek,mert huzatot kaptak. Bepanten kenőccsel be kellene kenni és kimasszirozni. A nyaki gerinc meszesedése miatt is előfordul szédülés, hányinger.
2014. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül elmúlt, valószínűleg az volt a baj, hogy pont egyszerre állt be a nyakam a hátam miatt, és meg is fáztam. :)
2014. júl. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!