Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel tudom itthon kezelni a...

Mivel tudom itthon kezelni a végbélrepedést?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyszerész hialuronsavas terméket ajánlott pl curiosa nem túl drága. Bevált. Jobbulást.
2018. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Orvos latta vegbelrepedes. Izzadsagcseppek a wcn



Regen 1 2 perc a nagywecezes kozben a wcn most meg akar 1 orat is szenvedem.sajnos.dulcolaxxal tudtam.csak.hasznaltam.ra reparon krem.kenocs.koromvirag kenocs .a hemorid kenocs egy nagy sz*r.ugy egett luktetett utana h 1 napig nem tudtam aludni este .5 6 het alatt 1 szer vettem.ulofurdo es utana eloszor mikor jott 2 3 nap mulva kb nem.fajt elmult minden.meleg ulofurdot kadba 20 30 percet ajanlok.elnyugtat es nekem.tuti attol lett jo😘 ma sikerult es visszagondolva uj modszer amit kiprobaltam ez.es kozbe ereztem a testem.is ellazul a rohano stresszes vilagba kell is .amugy a stressztol is akar lassaban gyogyul. Dulcolaxtol tudsz h kemeny lagyuljon 10.20.max.30 p es lesz hatasa .n agyon fellazitja mer ha keemny tovabb rontja a helyzetet ezert ha erzed kell.tegyel.fel 1 e elotte


utana nyomj fel 1..reparon h gyogyuljon kupot es kenocsot is.mind2 reparon.szekletlagyito szirupok.es.ulofurdo mozgas. Sok folyadek.csokit keruld .ha.ezek.se segitenek go proktologus

2018. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyar ota szenvedem vegbelreoedessel reparon kuo kenocs szart se ert nekem.1 2 hete jo lett alig faj mar ugy orulok naon hasznalt ezeket valtoztattam meg:etel elott meleg levest eszek.activia joghurt.szekeles elott 1 dulcolax kup fel es 5 10 15 p utan lazabban kijon kb mind


Max neha 3 p ig tom cdak bent tartani akk is kijon.ami a lenyeg szekeles utan Proktis M kup fel utana Proktis M kenocs . Napi 1 2 ster lehet ezt. Es meg napi 1 elektormos geppel kifacsart narancsle.kerulom a sok csokit. Es nem mondanam sokat iszom 1 2 litert de akk is jobb lett ha neha 1 2 litert se iszom.de igyal is.hidd el ezek ha nekem segitettek nyar ota szenvedem akk neked is Ezeket probaltad mar a proktis M?termekekekt?

2018. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!