Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így elfogadják az igazolást?

Így elfogadják az igazolást?

Figyelt kérdés

sziasztok , röviden orvostól 1 hétre kaptam igazolást iskolába , de én már mennék iskolába szerdán ( én jobban érzem magam , és nincs kedvem lemaradni a tantárgyakban )

Elfogadják ugy ha egész hétre van kiirva ?



2018. febr. 26. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne fertőzd meg a többieket. Bírd ki odahaza.
2018. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg menj vissza dokihoz nezesd meg magad, és ha enged, mehetsz:)
2018. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es

Azért nem egészen. Nem minden betegség pont szombat reggelre múlik ám el.

2018. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan volt, hogy amikor valaki korábban jött, mint az orvos kiírta, akkor azokra az órákra, napokra, hiába, hogy bentvolt, az ofő beírta hiányzónak.
2018. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát dokihoz nem mennék vissza, mert ha valahol akkor ott beteg leszek újra ( 2 órát ülni köhögö tüsszögő betegek között egy 5x5 ös váróteremben ... )

De a kérdésemre még mindig nem kaptam konkrét választ ?

2018. febr. 27. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztosan elfogadják szerintem; nem fognak hazazavarni, ha ők is látják, hogy jól vagy, meg te is mondod, hogy jól érzed magad. Abból lehetne hátrányod, ha később mennél , mint ameddig ki vagy írva. Mert amúgy meg örülnek, hogy megjöttél, és várnak szeretettel; szóval, ha jól vagy, nem fognak hazazavarni. Habár a doki kiírt egy hétre, te már jobban érezted magad; és úgy ítélted meg; hogy már vagy annyira jól, hogy eljöhetsz iskolába, és akkor kész. Szerintem nem lesz belőle botrány, te dramatizálod túl. Nem kell ezeket túlgondolni, bemész, azt kész.
2018. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért nem kaptál rá konkrét választ, mert nem tudhatjuk, hogy az ofőd mit fog beírni így. hívd fel őt, vagy hívasd fel anyukáddal...
2018. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!