Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj a szívemnél?

Miért fáj a szívemnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Csütörtök reggelre van időpontom hasi ultrahangra de addig is rákérdeznék hogy volt e valakinek hasonlo panasza mint nekem. Sportoltam (foci edzés) ez egy eve volt és a bal lágyéknál kattant valami es edzés után már elkezdett nagyon fájni lent a bal heréig befejezve azaz bal oldali alhas es bal here, elmentem orvoshoz szintúgy 1 éve magán orvos volt és megállapította hogy hereviszér az ami van nekem és műteni kell, ez okozhatja a fájdalmat . Na akkor irány a honvéd korház és ott is megnézett egy főorvos urulógus és ő csak tapintásbol mondta hogy nincs viszér . Rendben elmentem belgyógyszászatra ott semmit nem tapintottak ki az alhasamnál ahol a fájdalom van, viszont elkezdtem egy fizikoterápiát lézer magnetensz és gyógyszer kúra főként vitaminok es gyulladáscsökkentők. Volt teljes vérkép is ( 12 ampulla) amibol csak az derült ki hogy d vitamin kevés . Oké az elmult 1 évben ezzel a tompa fájdalommal elvegetálgattam de most az utóbbi 2 3 hétben erzem higy a bordám alatt ( bal) és a szivemnél is furcsa tompa szúró érzésem van ami biztos hogy ehhez van köze . UH fog kimutatni valamit vagy jot vagy rosszat dr azbtény hogy ahogy az orvosok mondták nem mult el magátol hanem még jobban feljebb terhedt . Mi lehet ez? Nagyon furcsa rossz érzés. Természetesen azóta nem sportoltam . Azelött viszont rendszeresen .

2018. febr. 27. 16:42
 1/1 A kérdező kommentje:

29/f


Bocsánat a gyors össze vissza gépelésért, ős régi telefonról írok

2018. febr. 27. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!