Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok stressz ért, ér. Sok...

Sok stressz ért, ér. Sok kávét ittam meg sajnos sok cigit is szívtam. Furát éreztem a szívemnél, ki ki hagyott egyet. Elmentem dokihoz. EKG, Szívultrahang, azt mondták extráim vannak. És enyhe "sportszívem van. Akkor most komoly szívbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Concor 5mg kaptam reggel 1, este fél. Nagyon megvagyok ijedve.

#Concor-tabletta-szív
2017. aug. 9. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szívj egy cigit az majd lenyugtat.
2017. aug. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezd! A sportszív pedig szívmegnagyobbodást jelenthet, ha sportolsz, akkor nem gond, mert azt jelenti, hogy "izmos" a szíved a rendszeres mozgástól. De ha nem a sporttól nagyobb, akkor lehet, hogy életmódot kéne váltanod. De beszélj az orvossal, aki a vizsgálatot kérte, és előre ne parázz (tudom, ez nehéz).
2017. aug. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Régen sokat súlyzóztam.De már évek óta nem csinálom egyéb okok miatt.Doppingot soha nem használtam.Kardiológus semmit nem mondott csak annyit hogy szedjem a concort meg a reninec-et.És minden jót,viszontlátásra.
2017. aug. 11. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, van olyan orvos, aki csak felírja a gyógyszert aztán heló. De gondolom vissza kell majd menned kontrollra, vagy újabb gyógyszeradag felíratására, akkor ne hagyd magad, faggasd ki hogy mi a franc van. Közben meg próbálj valamit kezdeni a stresszes életmódoddal, relaxálni, lazítani...
2017. aug. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kontrollt se mondott :-) Csak háziorvoshoz kellett vissza mennem.
2017. aug. 11. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!