Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehetett? Éhség vagy...

Ez mitől lehetett? Éhség vagy szomjúság?

Figyelt kérdés
Tegnap nem nagyon volt idom enni suliban, inni meg elfelejtettem. Es a 9. Ora utan szornyen elkezdett fajni a hasam. Hanyingerhez hasonlo erzessel tarsult, alig tudtam hazamenni. Suliban gyorsan ettem de csak egy alma volt nalam, es mikor hazaertem lefekudtem a hatamrs es ettol a fekvesrol kb 10 perc utan elmult, utana 3 oran at nem voltam ehes es nem fajt semmim. Aztan a vacsora utan is elkezdett fajni a hasam de sokkal enyhebben, az elso fajdalom 10/8 a masodik csak 10/3 volt. Valakinek van valami otlete hogy ez mitol tortent hogy legkozelebb meg tudjam elozni?

2018. febr. 28. 06:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Az éhség miatt volt
2018. febr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen kell enni. Ártasz a gyomrodnak, azért fájt. Ha tartod ezt a szokasodat tönkreteszed a gyomrod, beteg is lehetsz. Inni is kellene!
2018. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elso koszonom szepen, masodik neked is koszonom, de ez nem szokas most fordult elo eloszor, mindig rendszeresen eszek csak most nem volt idom, nem eheztetem magam vagy ilyesmi, ugyhogy nem esett jol ez a kissé kioktató hangsúly😞
2018. febr. 28. 18:41
 4/4 A kérdező kommentje:
De azért ment a zöld mindenminek😁
2018. febr. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!