Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az állandó szomjúság bajt...

Az állandó szomjúság bajt jelezhet?

Figyelt kérdés

Bevallom idáig nem sok folyadékot iszok egy nap, kiskoromban sem voltam hozzászokva, most meg rohanok egész nap, szomjas meg egyszerűen nem vagyok, így sokszor csak napi 1 litert iszok meg néha még annyi sem sikerül. Legalább is idáig így volt.

De telepítettem le nagyjából egy hónapja egy alkalmazást ami jelez ha innom kell, hogy meglegyen a napi 1,5-2 liter. Nem tudom hogy ennek a hatására történt vagy sem, de 3-4 napja folyamatosan szomjas vagyok. Mostanában amúgy is egyre sűrűbben éreztem a hogy előjön a szomjúság ezekben a hetekben, volt hogy elaludni sem tudtam ha nem ittam este. Viszont vagy négy napja teljesen más a helyzet, tényleg mindig szomjas vagyok, reggel azzal indítom a napot, amikor csak tudok iskolában is iszok, itthon is, és egyszerűen elaludni sem tudok már enélkül, ide van készítve a víz az ágyam mellé, ráadásul ha nem iszok folyamatosan érzem ezt a kellemetlen szorító érzést a mellkasomban, mintha nem kapnék elég levegőt, és a szám is kiszárad.

Jelezhet valami bajt a hirtelen jövő és folyamatos szomjúság?

Mellé még társul erős fáradtság és egy kis koncentráció zavar is, de ezt sok minden mással is tudom magyarázni. Menjek vele orvoshoz vagy ez önmagában még nem komoly tünet?



2018. febr. 18. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, menj vele orvoshoz. A cukorbetegség tüneteit írtad le...
2018. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
cukorra utal, fordulj orvoshoz. ha nem is az, akkor is legalabb 1 , megtudod hogy mitol van 2, tehetsz ellene.
2018. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél cukormérőt a patikában, vagy ismerősödet kérd meg hogy mérjen neked cukrot
2018. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez tényleg cukorgyanús
2018. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!