Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat lenne?

Agydaganat lenne?

Figyelt kérdés
Már 1,5-2 éve érzem a fejeben a nyomást, néha szédülők, néha hányingerem van, néha homályosan látok(szemüveges vagyok, de nincs rajtam egész nap, sőt, van amikor egész nap nincs rajtam), néha fáj a fejem, néha nem jól hallok, néha rosszul mondok szavakat, amiket máskor nem mondanák rosszul, néha nem tudok írni szóval be vagyok sza*va.Hányni nem hánytam, nincs elviselhetetlen fejfájásom, nem kaptam epilepsziás rohamot, nem ment el a látásom, de néha akaratlanul mozgok.Lehetséges ennyi idő után is az agydaganat?Lenne már komolyabb tünetem, nem?

2018. márc. 1. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább vérnyomás. De ha ennyire aggódsz, miért nem mész orvoshoz?
2018. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell menni. A halogatás nem vezet jóra. Ki kell vizsgálni a tüneteket és meg kell találni a diagnózist, akármi is az. Ha betegség van, kezelik, ha nincs betegség, megnyugszol.
2018. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
kizart hogy 2 eve az agydaganatod tuneteket produkal es fe meg mindig elsz, az agydaganat a tunetek megjelenesetol egyy even belul elvisz ha nincs kezelve
2018. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Forrás, hármas? Esetleg az orvosi diplomád beszkennelve? Aztán ha a kérdező a te válaszod miatt nem megy orvoshoz, és az akármilyen betegségére nem kap kezelést, hát az már nem a te dolgod. A daganat.hu oldalról: "Egészen szélsőséges példák vannak. Az agyhártyából kiinduló daganatok közül a kemény agyhártyából kiinduló "meningeoma" 30-40 évig növekedhet szépen, lassan, anélkül, hogy problémát okozna."
2018. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na látjátok, most is elfelejtettem mondani ezeket:ha érzem a nyomást a fejemben és mozgok kicsit, akkor elmúlik egy időre, máskor pont a mozgás váltja ki.Továbbá néha belenyílal az agyamba.Néha nem jutnak eszembe szavak és elfelejtek dolgokat.Igaz kicsit duci vagyok, amikor random megmértem a vérnyomásom, picit magas volt meg a szívverésem is.Az is igaz, hogy nem iszok sokat.1,5 kb/nap, de nem tiszta víz.És az is igaz,hogy picit stresszes vagyok.
2018. márc. 2. 19:28
 6/8 A kérdező kommentje:
*1,5 L/nap
2018. márc. 2. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hipochonder vagy, menj orvoshoz, hogy kiderüljön. Akár ha van baj és kezelni kell, akár ha nincs, mert akkor már nem izgatod magad tovább.
2018. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig biztos hogy agyrákos vagy. Ezer százalék a tüneteidből ítélve! Hurrá mert szedheted a ciszplatint amitől majd a hajad is kihullik a zúgó füled mellett és a veséd is fájni fog azon kívül hogy tapintani se fogsz tudni mert nem érzed majd a bőrödet és közben széthányod a gyomrodat.
2018. márc. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!