Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez cukorbetegség lehet?...

Ez cukorbetegség lehet? Nehezen gyógyuló sebek, gombás betegségek.

Figyelt kérdés

Nagyon kevés cukrot eszem, semmi édesség, próbálok jóideje kiiktatni minden ilyet az étrendből, de nem is nagyon vágyok édességre.

Viszont egyre jobban előjön olyan, hogy: a com belső részén egyre nagyobb részen gombás fertőzés alakul ki, canesten krémtől elmúlik, de mindig előjön.

Kb 3 hete megcsíphetett egy pók, ez azóta sem múlt el, és egyre rondább a környezete.

Sajnos nem nagyon mozgok, sőt egyáltalán. némi túlsúly van, 44 éves vagyok, ráadásul nagyon alacsony tesztoszteron szint. Erre írtak fel gyógyszert, de azt mondták, ha nem érzem jól magam tőle, ne szedjem. Hát nem éreztem jól magam, abbahagytam.

Vérvizsgálatnál nem mutat emelkedett cukor értékeket, bár lehet azért, mert tényleg semmilyen szénhidrátot nem eszem, vagy nem tudom, nem értek hozzá.

Köszönöm.



2018. márc. 3. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Hát önellenőrzést végezhetsz otthon te is, ha még nincs, már 5000 -ért kapni vc mérőt a patikákban. Ha rendben van a vércukrod akkor nem cukorbetegség okozza. Lehet nem gomba az, miért nem mutatod meg egy bőrgyógyásznak ?
2018. márc. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm.

Azért gondoltam, hogy gombásodás, mert gomba elleni kezelések rendszerint elmulasztják.

Meg az alacsony tesztoszteron szintből alakul ki idővel a 2-es cukorbetegség.

Endokrinológus megnyugtatott, ez magától, meg sporttól se fog helyreállni. Próbáltam sajnos, valóban nem. És ráadásul nagyon megterhelő, semmi erőm sincs.

2018. márc. 3. 01:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem jól használod a canestent és ezért tér vissza esetleg. Én azért a helyedben vetetnék kaparékot, abból egyből megmondják a bőrorvosok, hogy mi ez és mivel lehet kezelni célzottan.
2018. márc. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Fura még a pókcsípés, és mintha egyre rondábban nézne ki.

Régen is volt hasonló, de akkor elmúlt kb 1 hét alatt.

Már 3 hete megvan.

Mi lesz 70 éves koromban? Pff.

2018. márc. 3. 02:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Lefertőtlenítetted ?
2018. márc. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem, sosem fertőtlenítettem, nem volt még baj ebből.
2018. márc. 3. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!