Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fájhat a gyerek feneke?

Miért fájhat a gyerek feneke?

Figyelt kérdés

4 éves kislányunk tegnap este látszólag minden előzmény nélkül sírni kezdett keservesen, hogy fáj a feneke. A végbélnyílása környékén enyhe pirosság volt látható, nem kakilt a tegnapi napon, feleségem elmondása szerint (én külföldről jöttem haza tegnap, nem voltam itthon előtte) a megelőző nap volt laza széklete. Láza, egyéb tünete nincs, faggatásukra elmondta, hogy már az oviban is fájt neki egy kicsit.


Langyos kád vízbe ültettük, ami azonnali javulást hozott, utána szépen elaludt - ebben a pillanatban is alszik - az éjjel eseménytelen volt.


Valami repedés lehet odabent a végbél falán? Én emlékszem, kb. annyi éves voltam mint ő most, nekem volt hasonló és kutyául fájt, már nem emlékszem mivel kezelték a szüleim, de sokáig nem tarthatott a

betegség, arra emlékeznék.


Az igaz, hogy a kislányuk igen szereti a csokit és volt már korábban, hogy erőlködött a székeléssel, amellett a hideg sem tesz jót az ember alfelének - most pedig nem volt belőle hiány. Ez is okozhatja?


Természetesen ha a dolog nem múlik, ma szombat van, akkor hétfőn irány a doki, de azért szívesen vennék pár személyes tapasztalatot, gyógymódot, praktikát.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 3. 07:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!