Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajánlanátok nekem egy orvost...

Ajánlanátok nekem egy orvost akivel e-mailben tudok értekezni?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak hipofízis tumorja van (ez a fejben helyezkedik el). Hosszú a története, és most úgy érzem elhanyagolják az orvosok, félelmeim vannak egy magyar szakértővel szeretnék kapcsolatot felvenni, tudnátok ajánlani ilyen orvost? Sebészt,belgyógyászt, általános szakértőt bárkit..Szerbiából írok az itteni orvostudomány nulla, az emberiséggel együtt egyszerűen nem tudok már mást kitalálni, megköszönném ha ajánlanátok valakit aki segíthet nekem!

2018. márc. 4. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdekes eset. Talán keresd meg őket, hogy tudnak-e így konzultációt folytatni: (nyilván nem lesz ingyen)



[link]

2018. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom aktuális e még az egész, de esetleg Dr. Szántó Istvánt (onkológus, belgyógyász) keresd meg. Nem tudom, hogy hogyan tudnád elérni, de vele igazán lehet beszélni.
2018. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!