Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegségre utalhat...

Milyen betegségre utalhat hogy kellemetlen, mogyoró szagú a talpam?

Figyelt kérdés
Komolyan. Hiába mosom kb negyed óra múlva olyan lesz és már nagyon idegesít, bőrgyógyàsz nem mond semmit illetve csak annyit hogy ne foglalkozzak vele. Mi lehet ez? 2-3 hónapja áll fent ez a zavaró tünet. 22/L

2018. márc. 7. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Papucsban vagy otthon? Ha igen, lehet nem ártana azt is mosni néha.
2018. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mezítláb:/
2018. márc. 7. 10:21
 3/12 anonim válasza:
23%
mogyoró fa vesszővel meg kell csapkodni :D :D
2018. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert attól majd szagtalan lesz, mint régen..? ha-ha. nagyon vicces, ja hogy mégsem az. -.-
2018. márc. 7. 10:44
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Akkor használj valami spray-t, lehet kapni különböző illatút izzadás ellen.

2018. márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha lábvizet csinálsz. Bokáig érjen a víz és langyos legyen .Önts bele kb egy deci 20%- os ecetet. A lényeg hogy nem sok víz kell és annyi ecetet önts bele hogy érezd kicsit csíp. Negyed órát húsz percet áztasd. Ezt pár napig ismételd naponta egyszer de ha időd engedi kétszer is. Én egyszer szoktam régebben. Minden lábszagot kivisz. Jó lesz egy jó darabig biztosan . Ha érzed hogy ismét szaga van újra kúra. Nem tudom miért de nekem teljesen megszünt a lábszagom. Évente ha egyszer alkalmazom. Majd írd meg jó lett e.
2018. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi pufajkás :) kipróbálom.
2018. márc. 7. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Mezitláb vagy? Mert akkor a szőnyegből is szedheti a talpad a mogyeszt. Nem próbálod ki zokniban, hátha úgy nem lesz olyan? Ha cipőből bújsz ki, akkor is dettó ez van?
2018. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mezítláb persze, hogy összeszeded a koszt, hülye ötlet.
2018. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, használj, ecetes vizet ahogy írták, de a szódabikarbónás víz is jó, még esetleg 48.órás spray, illetve Bambusz zoknit hordj, de amúgy mindenkinek van lábszaga nem csak nálad van ez....
2018. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!