Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A széklet megváltozása-utalhat...

A széklet megváltozása-utalhat komolyabb betegségre?! (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb 1 hónapja kezdődött az egész, akkor nehezen tudtam székelni, csak kis bogyókat. Ez kb 1 hét után helyreállt, és most kb 1-2 hete tapasztaltam azt, hogy a székletem sárgás színűre változott, és néha láttam benne ici-pici (max 1,5 centis) piros foltot, amit nem tudtam beazonosítani, hogy valami étel maradéka amit nem tudtam megemészteni (paprika, paradicsom?) vagy vér, de nagyon remélem hogy nem az. Emellett a gyomrom sem az igazi, kevesebbet eszem és néha hányingerem van. 1-2 napja székelés után valamint a nap folyamàn többször èrzem hogy megint menni kéne, de ilyenkor nem megyek mert csak gyenge az érzès.

Azt tudni kell még rólam, hogy előfordult a családban hipochondria, és sajnos én is kezdek hajlamos lenni erre. Nagyon remélem hogy ez is csak egy olyan dolog ami hamar elmúlik, kérlek titeket hogy csak normális válaszokat írjatok, mert arra van szükségem. Előre is nagyon szépen köszönöm annak aki segít!! 15/L


2018. jan. 3. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz sürgősen
2018. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia. A legjobb lenne, ha elmennél orvoshoz, csak hogy megnyugodj.


Nekem is sárga a székletem, de én nem láttam még vért benne (szerencsére). Nekem valószínűleg az epém miatt van, mert tele van az epém epesárral, de megpróbálok eljutni egy székletvizsgálatra.


Egy jó tanács: Soha, de soha ne nézelődj a neten tünetek után! Én is hipochonder vagyok, a tüneteket megnéztem és csak felzaklattam magam. Lehet az epéd neked is, hisz nagyon meg tud gyötörni, én csak tudom, hisz 3 hét óta hányingerem van.


Majd írj hogy mi lett veled.

2018. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!