Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Habos vizelet? Vagy normális?

Habos vizelet? Vagy normális?

Figyelt kérdés
Még régebben azt olvastam hogy a habos vizeletnek cukorbeteg vagy veseprobléma az oka. Most vettem csak észre, hogy néha ha nem a kagyló oldalára (lépcsős kagyló forma) hanem a vizelettócsa közepébe akkor habos/buborékos lesz, de egyből utána el is tűnik esetleg egy kb 1,5 cm-es foltban összemegy 4-5 kis buborék de aztán ez is eltünik. Ez normális? Ha igen mikor kell aggódni?

2018. márc. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy csapódik. Ugyebár a fürdővíz is habzódik hogy ha engeded a csapot. Ha van más tünet is akkor lehet OK aggodalomra de ennyiből nem vonnám le ezt a következést.
2018. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha átlátszó üvegedényben tiszta ér átlátszó, nem zavaros és nem opálos a vizelet, akkor nincs gond. Valójában minimális fehérjét mindig tartalmaz, hiszen a húgyutak falát bélelő sejtek fokozatosan pusztulnak, megújulnak és eközben anyagaik kiürülnek.
2018. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átvágtak, a söröd nagyon habos volt, folyadék meg alig volt benne.
2018. márc. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D
2018. márc. 10. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet cukorbetegség/vesebetegség jele is. Sajnos nálam is ez van.

A labortesztnél a "mikroalbumin uria" értéket figyeld. Ha ez normális akkor nincs gond ebből a szempontból.

2018. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!