Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért nem tudok nyelni?

Miért nem tudok nyelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már vagy 9 hónapja az a gondom hogy nem tudok nyelni. Az anyukám elvitt az ügyeletre de azt mondták pszihés eredetű (szorongás). De még mindig nem tudok nyelni és úgy érzem megfulladok. Enni is csak egyedül tudom bent a szobámban. Az anyám is mindig leszid érte de nem tudok mással enni mert úgy érzem megfulladok. Amikor elmegyek/ünk otthonról mindig kell vinnem magammal vizet mert ha nincs ott azt érzem megfulladok. De amikor vizet iszom akkor jó. Viszont volt már olyan hogy úgy belemerültem egy játékba hogy kb 3 óráig észre se vettem hogy nem tudok nyelni. Mi lehet a problémám. A válaszokat előre is köszönöm! 15/F

2018. márc. 9. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a nyáladat letudod nyelni, akkor tudsz nyelni!

Pszichiáter tudna segíteni a szorongásos betegségeden.

2018. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiáter az csak begyógyszerezni tud! Pszichológushoz menj ha segítség kell. De a helyedben azt gondolnám végig, mikor kezdődött ez. Mi történt akkor? Hátha meg lesz az ok.
2018. márc. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ment a zöld kéz!
2018. márc. 10. 00:08
 4/4 Uther96 válasza:
pszihés dolog ez a nyeles Automatikusan vegzodik olyan mint a legzes pislogas ra Streszeltel az a baj ha a nyaladat le thudod nyelni akor nincsen baj csak be magyarasztad magadnak idovel el mulik
2018. ápr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!