Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom, de nem szokványo...

Fáj a torkom, de nem szokványosan (többi lent? )

Figyelt kérdés
2 nappal ezelőtt elkezdett szúrni a torkom, volt amikor nem tudtam lehajolni úgy szúrt, lefeküdtem 10 percre majd elmúlt, másnap párszor egy hirtelen pillanatra ismét szúrt egyet a torkom de akkor nem folyamatosan, ma ott vagyok hogy ma 2x hirtelen hatalmas szúrás és fájdalom alakult ki a torkomban, mostanában nem nagyon eszek, hirtelen fogytam 5 kilót egy hét alatt, nem dohányzom nem iszok nem drogozok, nem túl stresszes az életem, inkább izgalmas, vérnyomásom átlagos, eddig nem volt baj semmivel, energiaitalt nem fogyasztok, nem pontosan a torkomban hanem a szegycsontmarkolat felett egy picivel történik a fájdalom

2018. márc. 10. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ezt szokványosan kellene megmutatni az orvosnak, netalántán talál rá valami megoldást.
2018. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!