Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A cukorbetegek nem ihatnak...

A cukorbetegek nem ihatnak alkoholt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 21:35
 1/6 Drazicc ***** válasza:
Ihatnak, de ha jól tudom nagyon vigyázniuk kell, az osztályunkban volt egy lány aki egy sörtől úgy berúgott mint más fél üveg vodkától. Am szerintem a cukorbetegségnek is vannak fokozatai. Lehet, hogy inzulint kell vinnie magával hozzá.
2018. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ihatnak de van akire jobban hat pl egy sörtől már matt részeg van aki4deci vodkát lenyom húzóra pityókás állapot nélkül.De teljesen egyén függő
2018. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ihatnak

Rokonom cukros, inzulint kell hasznalnia de szokott inni

2018. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ihatnak de vigyázniuk kell, nagyon érzékenyek rá
2018. márc. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet általánosságban mondani, hogy a cukorbetegek "érzékenyebbek" az alkoholra. Ki igen, ki nem. Én 25 éve vagyok cukorbeteg es azért fiatalabb koromban megfordultam fesztivalokon, itt- ott, de soha nem volt ebből problémám. Az más kérdés, ha valaki mindenféle édes alkoholokat fogyaszt. Szóval nem az a gond, hogy jobban berúg tőle a cukorbeteg, inkabb az, hogy nagyobb kárt okozhat a szervezetében(vese, stb.)
2018. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1:Ha egy sörtől berúgott, akkor eselyes, hog akkor is ez lett volna, ha nem cukorbeteg. A masik lehetőség, hogy nem evett rendesen és leesett a cukra. Ez gyakorlatilag, ugyanolyan tüneteket okozhat, mint a részegség. Nem véletlen, hogy többször előfordult már, hogy cukorbeteg, a detoxikálóban kötött ki, mert a mentős is "csak" részegnek hitte.
2018. márc. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!